logo czterolistna koniczyna

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy CzterolistnaKoniczyna.pl, prowadzony przez GRYFON Artur Zyskowski NIP: 7582034241 z siedzibą w Ostrołęce , ul. 11Listopada 8/21.

Jakie dane zbiera sklep internetowy podczas dokonywania zakupów?

Sklep internetowy będzie od Państwa zbierał następujące dane osobowe za pośrednictwem Witryny oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji na Witrynie:
1) nazwisko i imię,
3) adres, na który zostanie przesłany zakupiony produkt
4) adres poczty elektronicznej,
5) numer telefonu.
Podanie powyższych danych jest dobrowolne lecz konieczne dla dokonania zakupu w ramach sklepu internetowego CzterolistnaKoniczyna.pl.

Wykorzystanie i przetwarzanie danych

Przesłane dane są niezbędne do wykonania umowy. Imię, Nazwisko, adres pocztowy jest wykorzystywany jedynie w celu przesłania zakupionego produktu do klienta. Numer telefonu oraz adres e-mail jest wykorzystywany wyłącznie w celach kontaktowych z klientem dotyczących wykonania umowy.

Przesłane dane są wykorzystywane i przetwarzane również do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze - w celach związanych z prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz wystawianiem faktur dla klientów.

Udostępnienie danych

W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Państwa dane do firmy realizującej usługę przesyłki zakupionego produktu, np. Poczcie Polskiej. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.

Przechowywanie danych

Kontakt z klientami sklepu CzterolistnaKoniczyna.pl jest prowadzony za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail lub telefonicznie. Przesłane dane są przechowywane wyłącznie w serwisie webmail o nazwie "Gmail", stworzonym i rozwijanym przez przedsiębiorstwo Google. Polityka prywatności Google.

Ostatnio dodane na blogu: